Uw contact met ons

Gastenservice

Miriam Baker Spreekt Duits Spreekt Engels 

tel +49 6781 - 64 6043
miriam.baker@edelsteinland.de

Gastenservice/DTV-classificeringen

Tanja Füllmann Spreekt Duits Spreekt Engels

tel. +49 6785-79 1403
tanja.fuellmann@edelsteinland.de

PR, Social Media

Susanne Zander Spricht Deutsch Spricht Englisch

tel +49 6781 - 64 6044
susanne.zander@edelsteinland.de

Gastenservice

Olga Buggs Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Russisch

tel. +49 6781-64 6046
olga.buggs@edelsteinland.de

Groepsreizen & -pakketten

Ann-Kristin Quint Spreekt Duits Spreekt Engels 

tel. +49 6785-79 1405
ann-kristin.quint@edelsteinland.de

Gastenservice, Beurzen, Deskline

Christine Faller Spricht Deutsch 

tel +49 6781 - 64 6047
christine.faller@edelsteinland.de

Hoofd Tourist-Information

Caroline Conradt Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Frans

tel. +49 6785-79 1402
caroline.conradt@edelsteinland.de

Websites en online winkels

Isabelle Hahn Spreekt Duits Spreekt Engels

tel. +49 6781-64 6045
isabelle.hahn@edelsteinland.de

Hoofd Tourist-Information

Karina Wagner Spreekt Duits Spreekt Angels

tel. +49 6785-79 1401
karina.wagner@edelsteinland.de

Hoofd Tourist-Information

Dietmar Brunk Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Frans

tel. +49 6781-64 6041
dietmar.brunk@edelsteinland.de

accommodatie & reservering

Contact

Tourist-Information
EdelSteinLand

Hotline +49(0)6781/64-6040

Schrijf ons: Contact

Quick-Finder