Uw contact met ons

Contactpersoon wandelen

Daniela Andres Spreekt Duits  

tel. +49 6785 - 79 106
daniela.andres@edelsteinland.de

Gastenservice

María Röhrig Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Spaans Spreekt Portugees

Fon +49 6781 - 64 871
maria.roehrig@edelsteinland.de

Gastenservice

Brigitta Vas-Molnar Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Hongaars

tel. +49 6781-64 872
brigitta.vas-molnar@edelsteinland.de

Gastenservice/DTV-classificeringen

Tanja Füllmann Spreekt Duits Spreekt Engels

tel. +49 6785-79 101
tanja.fuellmann@edelsteinland.de

Gastenservice

Olga Buggs Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Russisch

tel. +49 6781-64 871
olga.buggs@edelsteinland.de

Groepsreizen & -pakketten

Ann-Kristin Quint Spreekt Duits Spreekt Engels 

tel. +49 6785-79 104
ann-kristin.quint@edelsteinland.de

Hoofd Tourist-Information

Caroline Conradt Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Frans

tel. +49 6785-79 103
caroline.conradt@edelsteinland.de

Marketing, PR, Beursorganisatie

Isabelle Hahn Spreekt Duits Spreekt Engels

tel. +49 6781-64 871
isabelle.hahn@edelsteinland.de

Hoofd Tourist-Information

Karina Wagner Spreekt Duits Spreekt Angels

tel. +49 6785-79 103
karina.wagner@edelsteinland.de

Hoofd Tourist-Information

Dietmar Brunk Spreekt Duits Spreekt Engels Spreekt Frans

tel. +49 6781-64 875
dietmar.brunk@edelsteinland.de

accommodatie & reservering

Contact

Tourist-Information
EdelSteinLand

Hotline +49 6781-64871

Schrijf ons: Contact

Quick-Finder